JOBS

Welder TIG/MIG (m/f/d) (34)
FBT Feinblechtechnik GmbH
Service technician/service electrician (m/f/d) in Dresden and Berlin (28)
MBM - Maschinenbaumechanik Dresden GmbH
Fachkraft für Lagerlogistik in Blankenfelde-Mahlow (m/w/d)
FBT Feinblechtechnik GmbH
Qualitätssicherung / Versand in Blankenfelde-Mahlow (m/w/d)
FBT Feinblechtechnik GmbH
CNC-bender (m/f/d) in sheet metal processing (29)
FBT Feinblechtechnik GmbH
EAS Klebefachkraft als verantwortliche Klebeaufsichtsperson (vKAP) (m/w/d)
FBT Feinblechtechnik GmbH
Fachkraft zur Maschinenwartung /Reinigung/Pflege (Teilzeit möglich) (m/w/d)
Stuck Transportgeräte GmbH
Construction mechanic (m/f/d) (26)
FMA - Freitaler Metall- und Anlagenbau
Machine operator (m/f/d) for laser cutting system (42)
FBT Feinblechtechnik GmbH
Techniker / Elektriker Kranservice im Metall- und Anlagenbau in Freital (m/w/d)
FMA - Freitaler Metall- und Anlagenbau

незапрошені програми

Не знайшли підходящої роботи?

Оголошення про вакансії вам загалом подобаються, але ви не впевнені на 100%, чи підходить ваш профіль? Все одно подайте заявку!

Просто надішліть нам свою заявку:

job@veaxo.recruitee.com

Хто ми?

за що ми виступаємо

Сьогодні історія, усвідомлення традицій, майстерність, досвід обробки металу та обслуговування клієнтів зливаються з новітніми технологіями та сучасним маркетингом у гармонійне ціле, яке не забуває своїх витоків. Результатом цієї злагодженої взаємодії є широкий спектр послуг, який поєднує метал, машини та наполегливу роботу в «круглий» продукт для наших клієнтів, який характеризується відмінною якістю та абсолютним дотриманням термінів поставки. Наша сімейна, середня група компаній тепер включає такі компанії:

FMA - Freitaler Metall- und Anlagenbau GmbH

Сталева конструкція, кран та промислове обслуговування

Конвеєрні системи та вироби – це світ FMA. З нами майстри, техніки та кваліфіковані робітники поєднують свою компетенцію та спеціальні знання у сфері виробництва, конвеєрних технологій та обслуговування. Як контакт для сталевих конструкцій, металоконструкцій та будівництва заводів, ми пропонуємо виробничим компаніям і промисловим компаніям у всіх галузях повний спектр послуг. Наш портфель продуктів включає як стандартизовані, так і індивідуальні рішення.

www.fma-freital.de

FBT Feinblechtechnik GmbH

Обробка листового металу в сталевих і легких металоконструкціях

FBT Feinblechtechnik GmbH - це орієнтована на майбутнє та вузькоспеціалізована виробнича компанія в області обробки тонкого листового металу. Завдяки різним сертифікатам нашого виробничого підприємства на південній околиці Берліна ми відповідаємо та гарантуємо найвищі стандарти якості. Серед наших клієнтів відомі промислові компанії по всій Європі. Наша команда висококваліфікована і з великою мотивацією виконує вимогливі замовлення наших клієнтів вчасно.

www.feinblechtechnik.de

Phänomen®

Фрезерні, токарні, зварювальні та вимірювальні

Ми беремо на себе виробництво окремих машинобудівних деталей, зварних вузлів і складних машинних систем і пристроїв для наших клієнтів. Наше виробництво деталей відбувається на переважно універсальних верстатах з ЧПУ. У виробничих цехах робочі зони механічної обробки, зварювання, обробки поверхні, складання та контролю якості були просторово відокремлені одна від одної. Це призводить до хорошого огляду виробництва та швидкого виробництва.

www.phaenomen-zittau.de

Stuck Transportgeräte GmbH

Експлуатаційне та складське обладнання, об'єктове обладнання, продукція на замовлення, сервісне обслуговування

Як компанія Берлін-Бранденбург і постачальник складів із понад 35-річною традицією, ми постачаємо все в спектрі ... "від воріт фабрики до крісла директора" ...

- Візки, візки всіх видів і для будь-якого призначення / колеса та ролики - ручна, гідравлічна та електрична вантажно-транспортна техніка - підйомні платформи, підйомні столи, шарнірні платформи, рампові технології - стелажні системи всіх видів - ручні візки, електроштабелери, включаючи Ex пристрої, сервіс / технічне обслуговування за допомогою нашого власного сервісу - сходи та риштування з легкого металу - обладнання для майстерень - асортименти сталевих меблів - крісла для майстерень, лабораторій, шкіл, від простих до витончених - офісні меблі від декору до натурального дерева - конвеєрні лінії та спеціальні рішення / комплектування тощо - розробка та поставка технічних засобів та логістичних технологій для замовника - виготовлення конструкцій зі сталі / алюмінію / нержавіючої сталі та послуги тощо - на даний момент ми надаємо понад 3500 клієнтів та був би радий, що зможу завоювати вас дуже скоро.

www.stuck-falkensee.de

MBM Maschinenbaumechanik Dresden GmbH

Herstellung, Instandhaltung und Modernisierung von Transport- und Arbeitsausrüstungen für Schienenfahrzeuge

Die MBM Maschinenbaumechanik Dresden GmbH ist auf die Entwicklung, Konstruktion, Fertigung und Montage sowie den Service von Transport- und Arbeitsausrüstungen für Schienenfahrzeuge spezialisiert. Erfahrene Konstrukteure und Spezialisten in der Entwicklung und bei der Fertigung erarbeiten optimale Lösungen für Einzel- oder Serienfertigung, die den anwenderspezifischen Erfordernissen unserer Kunden entsprechen.

Absatz finden unsere Produkte im Bereich von Bau und Instandhaltung von Schienenfahrzeugen sowie in kleinen und großen Industrieunternehmen bundesweit, in der D.A.CH. Region und auf internationalen Märkten. Kooperative Entwicklung und moderne Technologien verkörpern sowohl in der Elektrotechnik als auch im Maschinenbau das technische Know-how unserer Produkte und einen hohen Automatisierungsgrad.

Entsprechende Zertifizierungen und speziell ausgebildete Fachkräfte garantieren Qualität und Zuverlässigkeit der Produktion in unserer umfassend ausgestatteten Produktionsstätte sowie auch im Service vor Ort bei unseren Kunden.


http://www.mbm-dresden.com/

наші локації

MBM Maschinenbaumechanik Dresden GmbH

Taucherstraße 6c, 01877 Demitz-Thumitz, Germany

FBT Feinblechtechnik GmbH

Ludwig-Erhard-Ring 9
15827 Dahlewitz

Phänomen®

Niederlassung der FMA - Freitaler Metall- und Anlagen GmbH
Gerhart-Hauptmann-Straße 17b
02763 Zittau

FMA - Freitaler Metall- und Anlagen GmbH

Poststraße 23
01705 Freital

Stuck Transportgeräte GmbH

Straße der Einheit 104
14612 Falkensee